Skip to content Skip to footer

Wprowadzanie zamówienia do procesów operacyjnych marketingowych

Opublikowany przez: Adobe Workfront

Pop quiz: Jakie zadanie powinno się najpierw rozwiązać? Czy powinieneś ukończyć oznaczony „Due ASAP”, czy ten oznaczony emoji Red Sireren w temacie? A może powinieneś upuścić wszystko i pracować nad projektem, którego dyrektor generalny osobiście poprosił cię o opiekę, kiedy mijasz się na korytarzu?
Wiesz, że kiedy wszystko jest priorytetem, nic nie jest priorytetowe - prowadzi to do rozproszenia, nieefektywnych procesów, które robią niewiele więcej niż trzymanie głowy nad wodą.
W danym dniu zespoły operacyjne marketingowe mogą być iteracyjnym planowaniem w odpowiedzi na zmiany biznesowe lub rynkowe, analizując dane, realizowanie kampanii oraz śledzenie budżetów i kluczowych wskaźników - wszystko, co przyczynia się do ogólnej wydajności działań marketingowych na rynku. Ale uczynienie codziennej działalności działu marketingu może również czerpać korzyści. Według całkowitego badania wpływu ekonomicznego przeprowadzonego przez Forrestera zwiększenie wydajności operacji marketingowych w dużym przedsiębiorstwie może odzyskać utratę wydajności - przenosząc się do ponad 1,7 miliona dolarów w ciągu zaledwie dwóch lat.
W miarę wzrostu operacji marketingowych lepsze przepływy pracy są ważnym sposobem na dodanie wartości. Przeczytaj teraz, aby odkryć sześć sposobów, w jakie Twój zespół może poprawić procesy zarządzania pracą w celu zwiększenia skuteczności w całym cyklu życia marketingowym.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Adobe Workfront kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Adobe Workfront strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 15 stron

Więcej zasobów z Adobe Workfront