Skip to content Skip to footer

Creator Marketing: następna era wpływowych

Opublikowany przez: Dash Hudson

Przemysł reklamowy się zmienia. Prywatność jest coraz większym tematem, z wycofaniem się z plików cookie, a także większość globalnych użytkowników iOS rezygnuje z śledzenia aplikacji. W tym roku marki dostosowują swoje strategie reklamowe w celu ustalenia priorytetów wygranych przy wielkiej treści ekologicznej. Jednocześnie media społecznościowe przechodzą największą transformację od momentu jej powstania. Tiktok przewyższył Google jako najpopularniejszą stronę internetową, tradycyjne kanały dostosowują swoje strategie w celu ustalenia priorytetów krótkich wideo nad treściami statycznymi, a media społecznościowe zasadniczo stały się rozrywką społecznościową.
Przeczytaj teraz, aby dowiedzieć się więcej o marketingu Creator.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Dash Hudson kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Dash Hudson strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

powiązane kategorie: , ,

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 21 stron

Więcej zasobów z Dash Hudson