Skip to content Skip to footer

Kompletny przewodnik po danych dotyczących partii

Opublikowany przez: OneTrust

19,2 miliarda dolarów.
Taka jest kwota pieniędzy, które wydano zaledwie dwa lata temu na dane zewnętrzne (dane zebrane ze źródeł takich jak strony internetowe i platformy, w przeciwieństwie do osoby, której odnoszą się dane).
Od lat zbieranie danych zewnętrznych było metodą przejścia na nowe odbiorców. Ale z powodu licznych zmian w zakresie prywatności danych, wszystko się kończy.
Zbliżamy się do końca plików cookie, a ta zmiana zmienia się, w jaki sposób marketerzy i wydawcy rozważają swój zawód. Eliminacja plików cookie zewnętrznych stanowi wyzwania związane z tworzeniem hiper-ukierunkowanych, mierzalnych kampanii. Jak możesz nadal dostarczać personalizację, której pragną publiczność i wyniki napędu?
Przeczytaj teraz, aby odkryć więcej.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się OneTrust kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. OneTrust strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 20 stron

Więcej zasobów z OneTrust