Skip to content Skip to footer

W jaki sposób marketing i sprzedaż mogą się dostosować w 2021 roku

Opublikowany przez: ON24

Marketing cyfrowy - i jego znaczenie w napędzaniu przychodów - rzadko był ważniejszy dla organizacji wszystkich pasków. Ale po prostu odgrywanie większej roli w sukcesie organizacji nie wystarczy. Aby umocnić swoje miejsce przy stole, marketing musi nie tylko generować potencjalnych klientów sprzedaży, ale także aktywnie pomagać w sprzedaży w przekształcaniu tych potencjalnych klientów w płacących klientów.
Ten wirtualny podręcznik sprzedaży został zaprojektowany, aby pomóc Ci w podróży do bardziej skutecznych wirtualnych wyników sprzedaży. Ten podręcznik, utworzony przede wszystkim dla marketerów B2B, pomoże ci lepiej zrozumieć podstawowe zasady, które marketing musi mieć w celu zwiększenia operacji wirtualnych sprzedaży i przyczynienia się do wyników dolnej.
Ten podręcznik obejmie:

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się ON24 kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. ON24 strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 8 stron

Więcej zasobów z ON24