Skip to content Skip to footer

2021 Trendy cyfrowe: usługi finansowe i ubezpieczenie

Opublikowany przez: Adobe

Podczas pandemii Coronawirusa sektor usług finansowych stał się czymś w rodzaju dodatkowej usługi ratowniczej, pomagając klientom zarządzać ich pieniędzmi w głęboko niepokojących i niepewnych czasach.

Podczas gdy okresy blokady były trudne, otworzyły także nowe możliwości dla sektora. Bardziej hybrydowe metody pracy okazały się skutecznym sposobem zarządzania zasobami ludzkimi, innowacjami w odległych technologiach pracujących z teoretycznych i eksperymentalnych, do praktycznego i trwałego. Marki pierwotne cyfrowe widziały, jak ich podejście zostało zatwierdzone, a Legacy Brands przyspieszyły ich programy transformacyjne.
Niniejszy raport analizuje obecny status działań w zakresie adopcji cyfrowej branży finansowej, przegląda wyzwania, które wciąż stoją na drodze do w pełni zrealizowanej transformacji, analizuje, w jaki sposób liderzy w sektorze zbliżają się do tych wyzwań, i przedstawia zalecenia dotyczące kolejnych kroków w cyfrowym etapie cyfrowej podróż.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Adobe kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Adobe strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: eBook Długość: 20 stron

Więcej zasobów z Adobe