Skip to content Skip to footer

2023 Trendy cyfrowe

Opublikowany przez: Adobe

Po dwóch latach sejsmicznej zmiany behawioralnej znajdujemy się w nowym świecie nieograniczonych możliwości, w którym sposób angażowania się w przestrzenie cyfrowe staje się głębsze i bardziej wciągające. Gdy patrzymy na przyszłość, jedno jest pewne: gospodarka cyfrowa jest ustawiona na rozwój.
Badanie Adobe Digital Trends odbyło się od 2006 roku, co stanowiliśmy zmieniające się cyfrowe krajobrazy, balonowe oczekiwania klientów i rosnące liderów obsługi klienta (CX). Zaobserwowaliśmy również pojawienie się platform danych klientów (CDP), przyspieszając prędkość treści w celu zaspokojenia zapotrzebowania i zintegrowanych platform obsługi klienta. Jedyna stała: pasek oczekiwań dotyczących doświadczenia klienta wciąż rośnie.
Pobierz tegoroczny raport Digital Trends dla wszystkich spostrzeżeń, których potrzebujesz, aby pewnie przenieść się do 2023 r. I później.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Adobe kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Adobe strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 24 strony

Więcej zasobów z Adobe