Skip to content Skip to footer

Adobe Digital Economy Wskaźnik - Adobe Analytics | Wielka Brytania sierpień 2021

Opublikowany przez: Adobe

Index Adobe Digital Economy oferuje najbardziej kompleksowy zestaw tego rodzaju spostrzeżeń, oparty na analizie za pośrednictwem Adobe Analytics, która obejmuje dziesiątki miliardów transakcji na brytyjskie witryny detaliczne. W spostrzeżeniach w tym raporcie badają wydatki konsumenckie, ceny online i 12 kategorii produktów.
Przeczytaj teraz, aby uzyskać dostęp do transakcyjnych danych konsumenckich w czasie rzeczywistym, do których tylko Adobe ma dostęp. Dzięki badaniom towarzyszącym opartym na ankiecie 1000 brytyjskich konsumentów nasza analiza w dogłębnej i precyzyjnej.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Adobe kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Adobe strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 9 stron

Więcej zasobów z Adobe