Skip to content Skip to footer

Finextra: Rozwiązywanie wdrożenia-katalizator w tworzeniu unikalnej relacji z klientem kompleksowego

Opublikowany przez: Box

W jaki sposób firmy finansowe docierają do „Nirvana”
Usprawnione, bezbolesne wdrażanie buduje podstawę udanych doświadczeń klientów. Jest to szczególnie prawdziwe w firmach usługowych, w których kluczowe są wygoda i konkurencyjność.
Mimo to, pomimo jego krytycznej natury, bez tarcia wdrażania jest trudniejsze, niż mogłoby się wydawać. Osiągnięcie idealnych środków przezwyciężanie głównych przeszkód technologicznych, infrastrukturalnych, kulturalnych, regulacyjnych i komercyjnych. W tym raporcie z badań FINEXtra i Box odkryj dzisiejszą ewolucję podróży w pokładzie i zobacz, jak przekształciły się firmy takie jak twoje.
Odkryjesz:

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Box kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Box strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

powiązane kategorie: ,

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 21 stron

Więcej zasobów z Box