Skip to content Skip to footer

Rola CIO w świecie, w którym rządzi doświadczenie

Opublikowany przez: Adobe

W ostatnich latach rola CIO ewoluowała, aby spełnić szerszy zestaw obowiązków i aspiracji. Pandemia odegrała swoją rolę w przyspieszeniu projektów transformacji cyfrowej. Jednak zmiana oczekiwań doświadczeń użytkowników nadal zwiększa zmiany. Dlatego CIO są teraz odpowiedzialne za obowiązek wspierania prawdziwie unikalnych doświadczeń zarówno dla swoich pracowników, jak i klientów.
W tym raporcie badamy złożoność bycia CIO w świecie, w którym rządzi doświadczenie. Zarysujemy, jak odnieść sukces w roli, która nie tylko polega na żonglowaniu różnych ruchomych części, ale takiej, która nadal rośnie w zakresie. Przeczytaj teraz, aby dowiedzieć się więcej.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Adobe kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Adobe strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 14 stron

Więcej zasobów z Adobe