Skip to content Skip to footer

Zarządzanie zasobami cyfrowymi vs. Dropbox, Box i Wetransfer

Opublikowany przez: Bynder

Organizacje rzadko działają w sposób, w jaki rozwiązania jednorazowe mogą się w pełni pomieścić, a zespoły mają tendencję do lepszego działania w scentralizowanych środowiskach sprzyjających współpracy. Jeśli chodzi o media cyfrowe, niektóre platformy mogą być dla przechowywania, inne mogą dotyczyć transferów LE, ale platforma tam naprawdę żyje treść. Jest to jedno miejsce, w którym aktywa cyfrowe - lub treści lub media - są tworzone, zarządzane i przechowywane.
Jeśli jesteś zespołem, który musi tworzyć, zarządzać i przechowywać treści w dynamiczny sposób, Dam jest kierunek, który warto rozważyć.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Bynder kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Bynder strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 13 stron

Więcej zasobów z Bynder