Skip to content Skip to footer

Jak wybrać odpowiedni system zarządzania treścią

Opublikowany przez: Adobe

Niezależnie od tego, czy chcesz scentralizować silosy treści, czy upoważnić zespół marketingowy do wydajniejszego tworzenia i publikowania treści dla wszystkich różnych punktów kontaktowych, właściwy system zarządzania treścią (CMS) jest imperatywem biznesowym. Każda organizacja jest w innym punkcie, jeśli chodzi o zwiększenie prędkości treści. Podobnie każda organizacja ma różne poziomy znajomości odpowiednich wymagań i możliwości, które należy szukać w rozwiązaniu CMS.
Aby pomóc w tym procesie, ten przewodnik obejmuje niektóre z najważniejszych pytań, które powinieneś zadać i problemy, które powinieneś zbadać. Zapewnia wskazówki dotyczące poruszania się po informacjach i ukierunkowanym marketingu, które napotkasz po drodze, aby pomóc Ci opracować świadome, obiektywne oceny ocenianych rozwiązań.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Adobe kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Adobe strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 6 stron

Więcej zasobów z Adobe