Skip to content Skip to footer

Przeprojektowanie obsługi klienta w Internecie rzeczy

Opublikowany przez: Genesys

Frost i Sullivan przeprowadzili niedawno badanie prawie 500 menedżerów ds. Klienta starszych (CX) w całej Europie, aby zrozumieć, w jaki sposób przedsiębiorstwa zbliżyły się do CX i czy wierzyły, że Internet przedmiotów (IoT) miał lub miałby wpływ na ich działalność.
Co ciekawe, ponad 60% respondentów zgadza się, że IoT przyniesie bezpośrednią wartość obsługi klienta, powołując się na zwiększone przychody i kapitał własny jako 2 najlepsze korzyści. Jednak ponad 50% przyznaje, że trudno jest przełożyć koncepcję IoT na wyraźną propozycję wartości CX.
Pobierz ten oficjalny dokument, aby dowiedzieć się o kluczowych ustaleniach z badania, w tym:

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Genesys kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Genesys strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 17 stron

Więcej zasobów z Genesys