Skip to content Skip to footer

Udowodnij, że wartość marketingu

Opublikowany przez: Adobe

W cyfrowym świecie, w którym można śledzić każdą kampanię i obsługę klienta, konieczne jest, aby marketerzy mieli dane, które potwierdzają wartość każdego wysiłku. Ponieważ kiedy nie możesz udowodnić, czy marketing napędza zyski organizacyjne, mniej prawdopodobne jest, że uzyskasz budżet, którego potrzebujesz, aby dostarczyć wybitne doświadczenia, których oczekują Twoi klienci.
Skorzystaj z tego ściągawki, aby dowiedzieć się, w jaki sposób analityka marketingowa-zmieniająca grę możliwość rozwiązań do automatyzacji marketingu-może pomóc zespołowi marketingowi w wykazaniu wartości i napędzaniu wyników.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Adobe kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Adobe strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 16 stron

Więcej zasobów z Adobe