Skip to content Skip to footer

Dziesięć prognoz na następną dekadę analizy

Opublikowany przez: Adobe

AI i inne technologie analityczne napędzają niesamowite innowacje i postępy, które umożliwiają robienie rzeczy z danymi, o których liderzy biznesu marzyli dopiero niedawno.
Minęło 10 lat, odkąd Adobe nabył Omniture i wszedł na arenę analityczną. Od tego czasu w branży odnotowano fenomenalne zmiany w świecie marketingu opartego na danych i doświadczeniach klienta. Aby uczcić dekadę analityki Adobe, oto 10 prognoz ekspertów i analityków na temat tego, jak sztuczna inteligencja i analityka będą nadal ewoluować i kształtować w ciągu najbliższych 10 lat.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Adobe kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Adobe strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 15 stron

Więcej zasobów z Adobe