Skip to content Skip to footer

Przewodnik z ROI

Opublikowany przez: Amplitude

Amplitude to platforma inteligencji produktów, która pomaga zespołom na całym świecie wykorzystywać dane klientów w celu zrozumienia zachowania użytkownika, retencji klientów, przychodów i innych.
Aby lepiej zrozumieć korzyści i koszty związane z inwestycją w amplitudę, Nucleus przeprowadził dogłębną ocenę inwestycji (ROI) kilku klientów korzystających z platformy amplitudowej.
Poniższe korzyści bezpośrednie i pośrednie reprezentują te najczęściej doświadczane przez firmy analizowane w tym raporcie i stanowiły największy udział w zyskach.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Amplitude kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Amplitude strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 18 stron

Więcej zasobów z Amplitude