Skip to content Skip to footer

Stan transformacji centrum kontaktowego w nowym świecie cyfrowym

Opublikowany przez: NICE inContact

Skutki pandemii znacznie przyspieszyły tempo zmian w ośrodkach kontaktowych i nie ma wracania do tego, jak się sprawy. Pozbawiona możliwość odwiedzania fizycznych sklepów i biur, klienci zwrócili się do centrum kontaktowego i stron internetowych firm, aby odpowiedzieć na ich zapytania. Rola agenta w Digital Contact Center już rozszerzyła się, aby obsługiwać złożone sprawy, ale będzie również potrzebna do wsparcia klienta przez całą jego podróż.
Pobierz teraz, aby zbadać, w jaki sposób Centrum kontaktowe transformowane cyfrowo poprawia możliwości i wyniki organizacji.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się NICE inContact kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. NICE inContact strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 27 stron

Więcej zasobów z NICE inContact