Skip to content Skip to footer

Jak uzyskać maksymalną wydajność od zdalnych zespołów

Opublikowany przez: RingCentral

Kiedy COVID-19 uderzyło w firmy w marcu 2020 r., Firmy starały się wspólnie zatrzymywać się tymczasowe rozwiązania do współpracy w pracy (WFH), które mogłyby pomóc im utrzymać ciągłość biznesową, gdy miasta i powiaty zostały zablokowane.
W tym raporcie zaprofilujemy kilka organizacji i w jaki sposób zjednoczona komunikacja włączała zdalne prace, usprawnione przepływy pracy, obniżone koszty i wydajność doładowania.
Przeczytaj teraz dla pięciu organizacji, które usprawniły współpracę z zunifikowaną wiadomościami, wideo i rozwiązaniem telefonicznym.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się RingCentral kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. RingCentral strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

powiązane kategorie:

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 18 stron

Więcej zasobów z RingCentral