Skip to content Skip to footer

Budowanie i utrzymanie czystej listy subskrybentów

Opublikowany przez: Mapp Cloud

Skuteczni nadawcy poczty wykorzystują skupienie i wykorzystanie danych opartych na danych, aby osiągnąć nie tylko efektywną dostawę poczty, ale ulepszoną otwartą, kliknięciem i konwersją. Techniki pokazane w tej infografice są częścią formuły, która pomaga nadawcom osiągnąć najlepsze możliwe wyniki dla ich e -maila wydatki na reklamę.
Reputacja nadawcy i dostarczanie wiadomości e -mail, na których opiera się na dwóch głównych czynnikach, treści wiadomości i komu jest wysłana.
Pobierz teraz tę infografika, aby spojrzeć na aspekt tego ostatniego i porozmawiać o tym, jak zapewnić, że czysta lista odbiorców jest celem Twojej poczty.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Mapp Cloud kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Mapp Cloud strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Infographic Długość: 2 strony

Więcej zasobów z Mapp Cloud