Skip to content Skip to footer

The Forrester New Wave ™: Bot Management, Q1 2020

Opublikowany przez: PerimeterX

Perimeterx został mianowany liderem w Forrester New Wave ™: BOT Management, Q1 2020. Według raportu Perimeterx „prowadzi paczkę z solidnymi możliwościami uczenia maszynowego i reakcji ataku” i obejmuje cytat klienta stwierdzający, że obrońca Bot Perimeterx „był wyjątkowo Łatwy do wdrożenia w produkcji i utrzymaniu.
Perimeterx Bot Defender to oparte na zachowaniu rozwiązanie zarządzania botami dla każdej infrastruktury, które chroni twoje nowoczesne strony internetowe, aplikacje mobilne i interfejsy API, chroniąc przychody online, przewagę konkurencyjną i reputację marki przed zautomatyzowanymi atakami.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się PerimeterX kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. PerimeterX strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

powiązane kategorie: , , , ,

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 23 strony

Więcej zasobów z PerimeterX