Skip to content Skip to footer

Jak cyfrowa biblioteka publiczna pomaga tworzyć unikalne doświadczenia dla 5,5 miliona użytkowników

Opublikowany przez: Mapp Cloud

Digital Public Library to stowarzyszenie, które prowadzi i zarządza usługami cyfrowymi dla członków biblioteki i społeczeństwa. Stowarzyszeniem jest opracowanie i utrzymanie platformy dla stron internetowych, za pomocą których biblioteki publiczne mogą udostępnić swoje materiały online i fizyczne katalogów publicznie, a także wszystkie inne odpowiednie usługi i informacje biblioteczne.
To studium przypadku analizuje wyzwania technologiczne, przed którymi stanęła cyfrowa biblioteka publiczna, oraz w jaki sposób MAPP dostarczyło kompleksowe rozwiązania, które pomogą zwiększyć obecność cyfrowych bibliotek publicznych online.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Mapp Cloud kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Mapp Cloud strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Case Study Długość: 3 strony

Więcej zasobów z Mapp Cloud