Skip to content Skip to footer

Ostateczny przewodnik po automatyzacji marketingu

Opublikowany przez: Marketo

Każda firma ma jedną wspólną cechę: chęć osiągnięcia wyższych przychodów i szybszego wzrostu. Ale wiele firm stara się dostosować swoich ludzi, procesy i technologię w celu osiągnięcia tych celów.
Ten ostateczny przewodnik po automatyzacji marketingu ma na celu odpowiedzieć na wszystkie pytania na ten temat. Pokazuje, czym jest automatyzacja marketingowa i jak może pomóc Twojej firmie. Pokazuje, jak wybrać odpowiedni system i jakie inwestycje są wymagane do sukcesu.
Mamy nadzieję, że ten przewodnik będzie twoim biletem do nowego świata bardziej skutecznego, wydajnego i lukratywnego marketingu.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Marketo kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Marketo strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 100 stron

Więcej zasobów z Marketo