Skip to content Skip to footer

Marmeets do zwiększenia wydajności sprzedaży

Opublikowany przez: BetterUp

71% liderów sprzedaży nie uważa, że ​​mogą dostosować swoją strategię wystarczająco szybko, aby poradzić sobie ze zmianami i niepewnością, nie mówiąc już o przygotowaniu swoich zespołów. W rzeczywistości 80% menedżerów sprzedaży nie uważa, że ​​ich zespoły spełnią kwoty w tym roku.

Ty i Twój zespół możecie koncentrować się na narzędziach, które pomogą w produktywności lub wzmocnienie podstawowych umiejętności sprzedaży, takich jak poszukiwania i negocjacje w tym szybko zmieniającym się środowisku, ale same umiejętności twarde nie pomogą zachować sprzedawców lub osiągnąć cele zespołu. Obecnie zespoły odnoszące największe sukcesy inwestują w uprawę myślenia i zachowania, aby pomóc sprzedawcom w budowaniu odporności, poprawie koncentracji i ochrony ich samopoczucia.

Pobierz nasz przewodnik, aby dowiedzieć się więcej o kluczowych myśleniach i zachowaniach, których liderzy sprzedaży potrzebują, aby zwiększyć wydajność i hit.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się BetterUp kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. BetterUp strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: eBook Długość: 10 stron

Więcej zasobów z BetterUp