Skip to content Skip to footer

Indeks zakupów na rynku na żywo: ustalenia, które pomogą markom i detalistom tworzyć strategie transmisji transmisji na żywo

Opublikowany przez: MARKET

Według McKinsey Digital, Live Commerce szybko ewoluował w Chinach, zajmując mniej niż pięć lat, rozwinięcie się w innowacyjny kanał sprzedaży. Oczekuje się, że sprzedaż osiągnie w tym roku 423 miliardy dolarów. Podczas gdy Stany Zjednoczone były wolniejsze w przyjęciu, Rynek czasownika ma zapewnić amerykańskim sprzedawcom najbardziej kompleksowe zakupy online i platformę na żywo na żywo. Według ostatniego badania czasownika konsumenci amerykańscy są gotowi przyjąć tę formę zakupów.
Aby odpowiedzieć na te pytania i więcej, Market współpracował z firmą badawczą 1Q, aby zbadać 1000 amerykańskich konsumentów na temat ich nawyków i preferencji zakupów online. Indeks zakupów rynku transmisji na żywo ujawnia następujące ustalenia, aby pomóc detalistom opracować strategie na żywo.
Pobierz teraz, aby odkryć więcej

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się MARKET kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. MARKET strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 12 stron

Więcej zasobów z MARKET