Skip to content Skip to footer

Mieszanie zwinnego i wodospadu

Opublikowany przez: Adobe Workfront

O przewodniku
Twój przewodnik po mieszanej metodologii krajobrazu przepływu pracy.
Niektóre zespoły najlepiej działają z zwinnym podejściem do swoich przepływów pracy. A dla innych podejście do wodospadu ma większy sens. Wiedząc o tym, firmy inwestują w rozwiązania, które wypełniają silosy zespołu, zwiększają współpracę i zapewniają większą widoczność między inwestycjami strategicznymi i strumieniami wartości. Oznacza to definitywnie, że środowisko hybrydowe jest tutaj.
Nasz przewodnik pomoże Ci poruszać się w tym mieszanym krajobrazie metodologii, dzięki czemu możesz odkryć swoją najbardziej wydajną, wysoce funkcjonującą siłę roboczą.
Wypełnij formularz, aby pobrać przewodnik.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Adobe Workfront kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Adobe Workfront strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

powiązane kategorie: ,

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 14 stron

Więcej zasobów z Adobe Workfront