Skip to content Skip to footer

Ścieżka do myślenia łańcucha dostaw

Opublikowany przez: IBM

Łańcuch dostaw doświadcza okresu znacznych zmian. Zmiana wymagań biznesowych i klientów wywiera nowe i większe presję na działalność, a pojawiające się technologie oferują intrygujące sposoby pracy.
Rzeczywiście, transformacja cyfrowa jest gotowa zmienić łańcuch dostaw bardziej niż jakikolwiek inny obszar funkcjonalny i bardziej dramatycznie niż w jakimkolwiek momencie jego historii.
W kontekście wyzwań stojących przed łańcuchami dostaw, zarówno teraz, jak iw przyszłości, staje się jasne, że stare sposoby pracy nie wystarczą i że nawet najlepiej w klasie występuje dziś w przyszłości w przyszłości
Pobierz teraz, aby dowiedzieć się więcej!

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się IBM kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. IBM strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 7 stron

Więcej zasobów z IBM