Skip to content Skip to footer

Ścieżka do personalizacji: 9 kluczy do prowadzenia silniejszych relacji

Opublikowany przez: Sitecore

Każdy marketer warty swojej wagi zna się na korzyść personalizacji - a jednak zaskakująco duża liczba firm nie przyjęła w pełni tej strategicznej taktyki.
Zazwyczaj starsi specjaliści marketingowi postrzegają personalizację jako obosieczny miecz. Z jednej strony nie ma wątpliwości, że konsumenci i endusers cenią spersonalizowane doświadczenia i dostosowane rekomendacje w różnych kanałach.
Z drugiej strony zakłada się, że perspektywa budowania tych unikalnych cyfrowych podróży poprzez tworzenie wymaganych treści i zarządzanie danymi w celu zasilania całego procesu wydaje się zdecydowanie zbyt złożone. Dobre wieści? Wiodące w branży marki pokazują, że jest odwrotnie.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Sitecore kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Sitecore strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: eBook Długość: 20 stron

Więcej zasobów z Sitecore