Skip to content Skip to footer

Wygranie wyścigu, aby Go Digital w B2B

Opublikowany przez: Magento

Digital to nowy wyróżnik.
Zmieniające się preferencje kupującego, stale rosnące zagrożenia konkurencyjne i nowe technologie zwiększają branże B2B, zmuszając firmy do całkowitego przemyślenia sposobu, w jaki idą na rynek i współpracują z klientami.
Pobierz ten raport teraz, aby odkryć, w jaki sposób Magento ma wyjątkowo przygotowane, aby zaspokoić potrzeby handlu firm B2B w tych zmieniających się czasach. Niniejszy artykuł zawiera również kompleksowy przegląd podstawowych funkcji i funkcji Magento i opisuje, w jaki sposób umożliwiają firmom B2B przekształcenie sposobu, w jaki angażują się z klientami.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Magento kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Magento strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 50 stron

Więcej zasobów z Magento