Skip to content Skip to footer

Badanie globalnych trendów

Opublikowany przez: Sitecore

Digital Experience Personalizacja jest głównym priorytetem dla globalnych liderów biznesu i rosną plany inwestycyjne dotyczące rozszerzonych możliwości.
Dane i platformy analityczne i technologiczne są najważniejszymi priorytetami inwestycyjnymi w 2019 r. Bez oznak spowolnienia do 2021 r.
Treść jest kluczowym elementem ekosystemu cyfrowego doświadczenia, a globalni liderzy koncentrują się na skalowaniu swoich możliwości produkcji treści.
Podczas gdy liderzy marketingu i dyrektorzy na poziomie C wyraźnie uznają znaczenie personalizacji doświadczeń cyfrowych, większość wydaje się przeceniać ich obecne możliwości.
Globalni liderzy zidentyfikowali wiele kluczowych priorytetów niezbędnych do personalizacji doświadczeń cyfrowych, ale większość wciąż nie ma planów strategicznych, praktyk danych, możliwości platformy i budżetów niezbędnych do przyspieszenia i zwiększenia ich możliwości.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Sitecore kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Sitecore strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: eBook Długość: 53 strony

Więcej zasobów z Sitecore