Skip to content Skip to footer

Przewodnik inspiracji: ponad 40 konfigurowalnych kampanii, które mogą pomóc przenieść program zaangażowania klientów na wyższy poziom

Opublikowany przez: Braze

Dzisiejsze marki wchodzą w nową erę zaangażowania klientów. Swift Digital Transformation pobudzona przez pandemię Covid-19 i wzrost całej wielu nowych technologii marketingowych, kanałów, platform i urządzeń cyfrowych sprawiły, że cyfrowe wiadomości i doświadczenia marki są centralne dla współczesnego marketingu. Jednak wiedza o tym, jak przenieść program zaangażowania klientów na wyższy poziom, może być wyzwaniem.
Pobierz teraz, aby uzyskać dostęp do ponad 40 wpływowych przypadków użycia, które złożyliśmy. Wyposażamy Cię w odpowiednie kampanie dla twoich unikalnych potrzeb biznesowych.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Braze kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Braze strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 59 stron

Więcej zasobów z Braze