Skip to content Skip to footer

Poza wydarzeniem wirtualnym: jak przedłużyć życie i wartość swoich wirtualnych wydarzeń

Opublikowany przez: ON24

W czasach, gdy firmy ścigają się, aby przekształcić swoje fizyczne wydarzenia w cyfrowe doświadczenia, marketerzy odkrywają, że nie tylko wydarzenia cyfrowe napędzają większą publiczność i większe zaangażowanie, mogą również pomóc w długoterminowym sukcesie marketingowym. Treść z wydarzeń cyfrowych można ponownie wykorzystać i zmienić przeznaczenie na budowanie wpływowych programów we wszystkich funkcjach marketingowych.
Przeczytaj „Beyond the Virtual Event: Jak przedłużyć życie i wartość swoich wirtualnych wydarzeń” i dowiedz się, jak przekształcić swoje zdarzenia cyfrowe w ukierunkowane doświadczenia treści, które generują popyt długo po zakończeniu wydarzenia. Na wynos obejmują:
Wszystkie elementy twoich niesamowitych wydarzeń cyfrowych mogą być wykorzystane do zasilania marketingu na wiele nowych i kreatywnych sposobów. Pobierz teraz!

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się ON24 kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. ON24 strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: eBook Długość: 12 stron

Więcej zasobów z ON24