Skip to content Skip to footer

4 sposoby, w jakie dane mogą zrewolucjonizować łańcuch dostaw - w jaki sposób finanse i operacje korzystają z nowej ery łączności

Opublikowany przez: EY

Firmy mogą być przytłoczone danymi. Wyzwanie polega na ustaleniu łączności i analizy, aby uczynić ją cenną. A jeśli jest to możliwe, zmieniające się wgląd w grę są gotowe i czekające, ukryte w istniejących danych.
W nowej erze biznesu, w której łączność jest zarówno wyzwaniem, jak i szansą, priorytetem jest holistyczna transformacja LED wglądu. Aby pomóc organizacji w połączeniu kropek i lepiej równowagi konkurujących ambicji, zebraliśmy cztery możliwości transformacji opartej na technologii. Są to: transformacja finansowa w celu lepszej widoczności i obniżonych kosztów operacyjnych Zarządzanie i konserwacją pojazdu w celu maksymalizacji zapasów za pomocą optymalizacji łańcucha dostaw automatyzacji w celu dokładnej prognozowania i identyfikowalności oraz obsługi klienta oraz doświadczenia dla bardziej trwałych i wzajemnie korzystnych relacji.
Przyjrzymy się, w jaki sposób grupa usług Microsoft, część EY-Microsoft Alliance, może pomóc w dostarczeniu tej transformacji za pomocą pakietu Microsoft w chmurze, w tym Microsoft Power Platform, Microsoft Azure i Microsoft Dynamics 365.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się EY kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. EY strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 13 stron

Więcej zasobów z EY