Skip to content Skip to footer

Kontrola dziwaków wariuje na ratunek

Opublikowany przez: GoTo

Spełnij swoje cele CX konsekwentnie w zespołach w zakresie wsparcia w zakresie obsługi i zdalnego obsługi klienta z sprawdzonym rozwiązaniem.
Dzisiejsza siła robocza obejmuje elastyczność, przy czym większość (64%) agentów obsługi klienta pracuje zdalnie lub w hybrydowych sytuacjach pracy, a tylko 36% w obiekcie firmy. To ogromna zmiana od miejsca, w którym było przed pandemią, gdzie większość pracowników (51%) była w siedzibie.
Podczas gdy agenci obsługi klienta korzystają z wielu zalet elastycznej pracy- takich jak mniej dojazdu do pracy i lepsza równowaga zawodowa/życie- ich menedżerowie zmagają się z brakiem widoczności w codziennych działaniach zespołów wsparcia. Jeśli nie widzą swoich agentów w pracy, w jaki sposób mogą upewnić się, że agenci zapewniają spójną obsługę klienta (CX), narzędzia, których używają, są bezpieczne i niezawodne, a działanie agentów?
Aby przejąć kontrolę, potrzebujesz zdalnego rozwiązania wsparcia z większą liczbą elementów sterujących. Pobierz ten ebook teraz.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się GoTo kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. GoTo strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: eBook Długość: 12 stron

Więcej zasobów z GoTo