Skip to content Skip to footer

Jak przyspieszyć genialne cyfrowe doświadczenia z niskim kodem

Opublikowany przez: OutSystems

W wielu branżach bardziej zwinni konkurenci szukają pięt gigantów przedsiębiorstw. Pole bitwy to doświadczenie klienta. Broń z wyboru jest cyfrowa. Tempo innowacji jest nieustępliwe.
Innowacja cyfrowa jest niezwykle trudna i niestety, jeśli masz tysiące lub miliony klientów, aby zachować zadowolenie, prawdopodobnie będziesz mieć kilka innych rzeczy, które przeszkadzają im „błyszczącymi” nowymi doświadczeniami cyfrowymi. Te przeszkody oferują otwarte drzwi dla cyfrowych zakłóceń i start-upów, które nie są obciążone taką złożonością.
Wiele można się nauczyć z pięciu studiów przypadków w tej książce - pokazują, że w wyścigu o serca i umysły klientów przyjęcie niskiego kodu może być kluczowe dla wyprzedzenia konkurentów. Pobierz teraz, aby dowiedzieć się więcej.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się OutSystems kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. OutSystems strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 9 stron

Więcej zasobów z OutSystems