Skip to content Skip to footer

Ostateczny przewodnik po marketingu rurociągów

Opublikowany przez: Marketo

Marketerzy od dziesięcioleci prowadzą leady (proces tworzenia nowych kontaktów). Według Google Ngram istnieje już od co najmniej 50 lat. To jest przed Internetem, przed marketingiem treści i hakowaniem wzrostu oraz przed reklamami SaaS i Google. Chociaż praca mogła się zmienić, sposób myślenia nie.
Marketing Pipeline to ewolucja generowania potencjalnych klientów, która koncentruje się na oglądaniu lejka w całości i podejmowaniu decyzji w oparciu o ostatni etap - przychody. Chodzi o optymalizację wszystkich aspektów marketingu, aby poszerzyć lejek na każdym etapie i zmaksymalizować wpływ marketingu na wzrost.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Marketo kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Marketo strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 30 stron

Więcej zasobów z Marketo