Skip to content Skip to footer

Zrozumienie przyszłości personalizacji e-commerce

Opublikowany przez: A/B Tasty

Specjaliści ds. E-commerce często przechodzą na sprzeczności, ważąc opcje i ogólnie prowadzą działanie równoważenia podczas budowania strategii optymalizacji strony internetowej.
Rzut oka na to, co konsumenci tak naprawdę myślą o swoich własnych doświadczeniach, zakupy online może być niezwykle pomocne. Jako kompas, punkt wyjścia lub sprawdzenie rzeczywistości w celu uruchomienia strategii personalizacji i optymalizacji witryny e-commerce, wgląd konsumentów zapewnia surowe dane zasilania doświadczenia e-commerce, które zaznacza jak najwięcej przypadków dla jak największej liczby interesariuszy.
Ta seria perspektyw konsumentów została uruchomiona w celu zapewnienia specjalistów optymalizacji współczynnika konwersji w Ameryce Północnej i Europie z niektórymi z tych spostrzeżeń. Poniższy raport bada wyniki naszych pierwszych z takich badań.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się A/B Tasty kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. A/B Tasty strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 19 stron

Więcej zasobów z A/B Tasty