Skip to content Skip to footer

W jaki sposób natywne CMS w chmurze sprawia, że ​​dostarczanie treści jest szybsze i łatwiejsze

Opublikowany przez: Adobe

Świat zarządzania treścią zmienia się. Spersonalizowane doświadczenia w czasie rzeczywistym-takie jak otrzymywanie ofert na urządzeniu mobilnym podczas wchodzenia w sklepie lub oglądaniu treści online w oparciu o ostatnią aktywność przeglądania-są teraz powszechne.
W krajobrazie, w którym firmy każdej wielkości konkurują teraz ze sobą, coraz trudniej jest chronić lub zwiększyć udział w rynku. Aby pozostać konkurencyjnym, firmy muszą szybko dostarczać kontekstualizowane doświadczenia w czasie rzeczywistym. Na szczęście technologia zarządzania treścią ewoluowała, aby nadążyć.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Adobe kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Adobe strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 16 stron

Więcej zasobów z Adobe