Skip to content Skip to footer

Usprawnij obsługę klienta za pomocą cyfrowych przepływów pracy

Opublikowany przez: ServiceNow

Dostarczaj lepsze doświadczenia klientów - nawet gdy nastąpi nieoczekiwane.
Dostarczanie doskonałej doświadczenia klienta może być trudne w takich trudnych czasach. Istnieje jednak sposób, aby pomóc zespołom obsługi klienta w dalszym osiągnięciu wydajności - nawet gdy nastąpi nieoczekiwane.
Jaki jest klucz? Każde wielkie cyfrowe doświadczenie klienta (CX) jest zasilane prostym przepływem pracy obsługi klienta.
W tym ebookie badamy przepływy pracy w kontekście obsługi klienta, co ich digitalizacja może pomóc w osiągnięciu i jak możesz zacząć tworzyć potężne przepływy usług cyfrowych dla siebie. Dowiedz się, jak budować procesy wymierne i poprawne, abyś mógł uzupełnić wyróżniający się CX swojego wyróżniającego konkurencyjnego.
Pobierz ten ebook, aby dowiedzieć się więcej, w tym:

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się ServiceNow kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. ServiceNow strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: eBook Długość: 11 stron

Więcej zasobów z ServiceNow