Skip to content Skip to footer

Ewolucja zestawu narzędzi marketera

Opublikowany przez: Adobe

Bardziej niż kiedykolwiek organizacje korporacyjne potrzebują 360 stopni widoku swoich klientów, aby zapewnić wysokiej jakości, konsekwentne doświadczenie klienta, który jest kamieniem węgielnym sukcesu biznesowego w XXI wieku.
Muszą być w stanie dostarczyć odpowiednią, ukierunkowaną komunikację marketingową w każdym punkcie podróży klienta, przez każdy kanał, którego klient może wybrać, na dużą skalę i coraz częściej w czasie rzeczywistym. Rezultatem była eksplozja technologii marketingowej i reklamowej, ale kluczem do jego skuteczności pozostają dane, które ją napędzają. Właśnie dlatego narzędzia do zarządzania danymi stały się tak kluczową częścią zestawu narzędzi marketera.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Adobe kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Adobe strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 18 stron

Więcej zasobów z Adobe