Skip to content Skip to footer

Digital HQ Toolkit

Opublikowany przez: Slack

Ostatnie wydarzenia pokazały nam, że możemy być skuteczne, kreatywne i produktywne z dowolnego miejsca - nawet pośród pandemii. Przyjęliśmy alternatywne godziny pracy, przeprowadziliśmy się, z zadowoleniem przyjęliśmy nieoczekiwane kamee zoomu i musimy poznać naszych kolegów na bardziej ludzkim poziomie. Wiemy, że ten nowy sposób pracy działa, a pracownicy będą oczekiwać, że ta elastyczność w przyszłości. Badania z przyszłego forum pokazują, że 93% pracowników wiedzy chce elastycznego harmonogramu, a 76% chce elastyczności w lokalizacji.
Pobierz teraz, aby odkryć, w jaki sposób wiodące organizacje dzielą się swoimi wskazówkami dotyczącymi wspierania współpracy w miejscu pracy - bez względu na to, gdzie i kiedy to nastąpi.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Slack kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Slack strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

powiązane kategorie: ,

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 13 stron

Więcej zasobów z Slack