Skip to content Skip to footer

Ponowne wynalezienie sprzedaży: 5 imperatywów na przyszłość

Opublikowany przez: Slack

Wtrące z 2020 r. Stworzyły okazję dla zespołów sprzedaży, aby przemyśleć sposób działania w świecie pracy. Synchroniczne, indywidualne piętro sprzedaży to przeszłość. Dzisiejsi przedstawiciele potrzebują cyfrowej kwatery głównej do sprzedaży - miejsca, w którym praca przepływa między zespołami, klientami i partnerami, niezależnie od tego, gdzie się znajdują lub kiedy pracują.
Rozmawialiśmy z liderami biznesu i sprzedaży w różnych branżach i krajach o tym, co działa i co dalej. Pojawiło się pięć tematów, które zdominują erę cyfrowej siedziby.
Pobierz pełny przewodnik, aby zobaczyć, co oznaczają te tematy dla liderów sprzedaży i jak organizacje sprzedaży w niektórych z najbardziej udanych firm na świecie budują swoją cyfrową siedzibę do sprzedaży z Slack.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Slack kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Slack strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 38 stron

Więcej zasobów z Slack