Skip to content Skip to footer

Cyfrowy imperatyw w obsługach klienta - w jaki sposób technologia przekształca doświadczenie klientów i pracowników w celu zwiększenia rozwoju biznesu

Opublikowany przez: EY

Zaawansowane i stale rozwijające się technologie - sztuczna inteligencja (AI), uczenie maszynowe (ML), Internet przedmiotów (IoT) i nie tylko - wprowadzają nową erę bogatych, spersonalizowanych doświadczeń klientów i pracowników. A dla tych organizacji, które priorytetowo traktują znaczące innowacje technologiczne, łupy są bogate.
W tym przewodniku omówimy symbiotyczne relacje między doświadczeniem klienta, doświadczeniem pracowników i wzrostem biznesu. Zbadamy te trzy rzeczy z rozdziałami na temat: Proaktywne usługi klienta Wzrost analizy analizy danych wirtualnych agentów i analizy sentymentów.
Przeczytaj ebook, aby dowiedzieć się, w jaki sposób technologia może napędzać długoterminowy, inteligentny rozwój biznesu i jak grupa Microsoft Services, część EY-Microsoft Alliance, może pomóc w udanej podróży.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się EY kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. EY strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 12 stron

Więcej zasobów z EY