Skip to content Skip to footer

Zdobądź najlepiej ze swojego CRM

Opublikowany przez: DocuSign

W ostatniej dekadzie adopcja platformy relacji z klientami (CRM) gwałtownie wzrosła, aby sprostać szybkości działalności. Przedsiębiorstwa wszystkich rozmiarów i typów przyjmują CRM jako normę. CRM oferują jedno źródło informacji o klientach i redukcji papieru. Co najważniejsze, pozwalają firmom na szybsze prowadzenie działalności i z większą zwinnością.

Przeczytaj ten ebook, aby dowiedzieć się, w jaki sposób możesz rozszerzyć wartość systemu CRM, aby zobaczyć wzrost wydajności operacyjnej, konwersji potencjalnych klientów, satysfakcji klienta i przychodów ze sprzedaży.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się DocuSign kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. DocuSign strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 12 stron

Więcej zasobów z DocuSign