Skip to content Skip to footer

Ramy strategii CIO dla przełomowej transformacji

Opublikowany przez: Adobe

Jest to oficjalna dokumentacja IDG w imieniu Adobe.
Dzisiaj nie wiemy, w jaki sposób wrócimy do naszych miejsc pracy, nie wiemy, jak będzie działać gospodarka, nie znamy najbliższej przyszłości podróży i gościnności, i nie wiemy, kiedy to zrobimy Wróć do czegoś zbliżającego się do życia wstępnego. Wydaje się logiczne, że jako firmy i organizacje staramy się wyprowadzić ten okres, będąc tak adaptacyjnym, jak to możliwe, jeżdżąc po falach i tworząc struktury, procesy i kultury, które zachęcają do adaptacji.
Adaptajność i zwinność są abstrakcyjnymi pojęciami, ale wiemy przynajmniej, że istnieją wypróbowane i przetestowane sposoby osiągnięcia stanu elastyczności.
Przeczytaj teraz, aby dowiedzieć się więcej.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Adobe kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Adobe strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

powiązane kategorie: ,

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 10 stron

Więcej zasobów z Adobe