Skip to content Skip to footer

Widoczność w akcji

Opublikowany przez: ServiceNow

Wspieranie kompleksowych spostrzeżeń w zakresie doświadczenia klienta, satysfakcji i zarządzania kosztami.
Wiodące firmy są dumni z oferowania doskonałych doświadczeń klientów w oparciu o pozytywne zaangażowanie. Często te same firmy tracą, gdy wyniki satysfakcji zaczynają spadać. Dlaczego organizacje, które nieustannie myślą o ich frontowym biurze, trudniej jest sprostać oczekiwaniom klientów i zapewnić wspaniałe doświadczenia?
Oczekiwania klientów rosną, bez oznak zatrzymania. Chcą, aby ich potrzeby były szybko, przejrzysty i proaktywnie. Chcą, aby marki spotkały się z nimi tam, gdzie są, pamiętają, dostarczają doświadczeń, które są istotne i spersonalizowane, oraz były dostępne, gdy ich potrzebują. Aby służyć każdemu, musisz zobaczyć ich potrzeby i działać na nich.
Potrzebujesz widoczności w akcji. Pobierz teraz, aby dowiedzieć się, jak możesz spełnić oczekiwania swoich klientów!

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się ServiceNow kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. ServiceNow strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

powiązane kategorie: ,

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 10 stron

Więcej zasobów z ServiceNow