Skip to content Skip to footer

Od ad hoc do zoptymalizowanego.

Opublikowany przez: Adobe Workfront

Ludzie mają dość technologii, która sprawia, że ​​praca ciężej niż musi być. W rzeczywistości badanie stanu Adobe w 2021 r. Sugeruje, że obciążająca i nieefektywna technologia pracy jest głównym czynnikiem „wielkiej rezygnacji”. Pre-Vovid-19, prawie jedna czwarta (22%) pracowników stwierdziła, że ​​już opuścili pracę, ponieważ technika pracy utrudniła swoją pracę. Od tego czasu liczba ta wzrosła do prawie jednej trzeciej (32%).
Pobierz teraz, aby dowiedzieć się, gdzie upadasz na spektrum dojrzałości zarządzania pracą - i jak Adobe Workfront może pomóc Ci się zwiększyć.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Adobe Workfront kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Adobe Workfront strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

powiązane kategorie: ,

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 18 stron

Więcej zasobów z Adobe Workfront