Skip to content Skip to footer

2020 Digital Experiences Raport roczny

Opublikowany przez: ON24

2020 był rok, w którym doświadczenia cyfrowe, z perspektywy produkcji i konsumpcji, zostały wprowadzone do światła reflektorów. Podczas gdy tendencja do digitalizacji podróży kupującego została już rozpoczęta, globalna pandemia przyspieszyła ten trend w sposób, którego nikt nie mógł sobie wyobrazić.
Z dnia na dzień marketerzy przenieśli zasoby z wielkoskalowych zdarzeń fizycznych na cyfrowe doświadczenia, a następnie przygotowali się do ciągłych i przewidywalnych metodologii, aby nadal budować, prowadzić i dostarczać cyfrowe doświadczenia w trakcie podróży kupującego przez resztę roku.
W tym raporcie przyjrzy się rocznym i kwartalnym trendom, które widzieliśmy w 2020 roku. Pobierz teraz, aby dowiedzieć się więcej!

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się ON24 kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. ON24 strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 8 stron

Więcej zasobów z ON24