Skip to content Skip to footer

2021 Trendy cyfrowe media, rozrywka i przemysł telekomunikacyjny

Opublikowany przez: Adobe

Raport Digital Trends 2021 wygląda zarówno na przeszłość, jak i przyszłość, przedstawiając dwie równie cenne perspektywy: to, co zmieniło się w ostatnim roku w wyniku pandemii i trendów czekających za rogiem.
Tysiące doświadczonych profesjonalistów podzieliło się ciężko wyczerpanymi lekcjami pandemii-oferując porady na temat wszystkiego, od pracy hybrydowej i przyciągania talentów, po nadrabianie wykładniczego wzrostu cyfrowego konsumenta.
Z tych spostrzeżeń przedstawiamy trzy zasady przewodnie dla 2021 r.: Empatia to przyszłość doświadczenia, nowa era jest destrukcyjna, a cel marki staje się jeszcze bardziej istotny. Ze świata na krawędzi zmian, tegoroczny raport zapewnia terminowy wgląd, aby pomóc marketerom i liderom biznesu w realizacji ich wizji i odbijaniu silniejszych w 2021 r.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Adobe kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Adobe strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 19 stron

Więcej zasobów z Adobe