Skip to content Skip to footer

10 świetnych wirtualnych środowisk, które musisz zobaczyć

Opublikowany przez: ON24

Niezależnie od tego, czy te doświadczenia odbywają się twarzą w twarz, na Twojej stronie internetowej, czy na konferencji, realizację tych doświadczeń w dzisiejszych czasach i wieku wymaga wirtualnego dotyku-taki, który jest angażujący, kompleksowy i zdolny do spotkania z uczestnikami, gdziekolwiek się znajdują.
ON24 Wirtualne środowisko umożliwia zaangażowanie konferencji na wielką skalę. Wynika to z faktu, że środowiska wirtualne mają każdy element cyfrowego doświadczenia-od ukierunkowanych wiadomości i treści po interaktywne seminaria i ankiety-pod jednym środowiskiem dla przyszłych osób do oglądania, przeglądania, konsumpcji i interakcji. Oznacza to, że kiedy twoje konferencje i wydarzenia uderzają w drogę, trafiają również w wirtualne możliwości.
Ale jak naprawdę wygląda wirtualne środowisko i jak możesz zaangażować odbiorców za pośrednictwem kanałów cyfrowych? Zebraliśmy 10 najlepszych jak dotąd przykładów, abyś mógł przejrzeć w tym lookbooku.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się ON24 kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. ON24 strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 13 stron

Więcej zasobów z ON24