Skip to content Skip to footer

2021 Trendy cyfrowe - detaliczny

Opublikowany przez: Adobe

W ciągu ostatniego roku detaliści stawiają czoła bezprecedensowym wyzwaniom. Potrzeba szybkiego dostosowania się do zmiany trendów konsumenckich nigdy nie była bardziej widoczna. Dla detalistów, którzy dobrze to robią, istnieje ogromna okazja, aby wyłonić się z kryzysu Covid-19 w lepszej formie niż kiedykolwiek.
Ten raport Econsultancy/Adobe oparty jest na reakcjach sprzedawców wielokanałowych i internetowych na ankietę Trends 2021. Bada strategie i taktyki, które są priorytetowe przez firmy w sektorze detalicznym oraz bada różnice między firmami z najwyższej jakości a wynikami głównego nurtu.
Raport podkreśla, w jaki sposób strategie omnichannel, które obejmują zarówno interakcje cyfrowe, jak i tradycyjne środowiska detaliczne, mają kluczowe znaczenie dla sukcesu, oraz w jaki sposób organizacje potrzebują zintegrowanej technologii, która umożliwia im połączenie rosnącego zakresu źródeł danych, aby stworzyć pojedynczy widok konsumenta.
Pobierz teraz!

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Adobe kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Adobe strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 17 stron

Więcej zasobów z Adobe