Skip to content Skip to footer

Raport z nowej ery w doświadczeniu

Opublikowany przez: Adobe

Wszyscy doświadczyliśmy powszechnego wpływu pandemii Covid-19. Z perspektywy biznesowej pandemia doprowadziła do zmian w sposobie, w jaki łączymy się z klientami i współpracownikami oraz sposób, w jaki tworzymy i dostarczamy doświadczenia w tej nowej, cyfrowej erze.
Razem z London School of Economics (LSE) postanowiliśmy nie tylko zdefiniować tę nową erę pod względem doświadczenia, ale także zbadać, w jaki sposób marki mogą się w tym odnieść, szczególnie gdy nastąpiła tak znacząca zmiana.
W całym raporcie usłyszysz od progresywnych liderów z niektórych największych marek na świecie, ponieważ ujawniają swoje podejście do radzenia sobie z bogactwem wyzwań i możliwości ujawnionych przez pandemię Covid-19.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Adobe kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Adobe strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 22 strony

Więcej zasobów z Adobe